Yedigöller otel ve Yedigöller otelleri tanıtımlarının yapıldığı, Bolu, Yedigöller otel ve Yedigöllerdeki oteller hakkında fiyatların, fotoğrafların, rezervasyon imkanının sunulduğu sayfa.

Yedigöller Otelleri

İstediğiniz şey doğa ile baş başa kalmak ve şehir hayatına dair her şeyi geride bırakmaksa, Yedigöller sizin için en doğru adres...

Yedigöller Otelleri

İstediğiniz şey doğa ile baş başa kalmak ve şehir hayatına dair her şeyi geride bırakmaksa, Yedigöller sizin için en doğru adres...

Bolu Yedigöller, Batı Karadeniz'in cenneti... Ülkemizde eşi benzeri olmayan bir doğal alandır Yedigöller ve koruma altına alınmıştır. Milli park özelliği taşıyan Yedigöller'de her mevsim görülmeye değer farklı güzellikler bulabilirsiniz.

Yedigöller'de günübirlik geziler yapabileceğiniz gibi konaklama yapma şansınız da var. Fakat Yedigöller bir doğal yaşam alanı olarak koruma altında olduğu için burada yapılaşma yok ve yeni yapılaşmaya da izin verilmiyor. Bu nedenle Yedigöller'de park içinde otel bulma imkanınız yok.

Yedigöller'de otel arayan gezginlerin ilk tercihi bölgeye yakın konumda olan civar ilçelerdeki konaklama tesisleri ve oteller oluyor. Bolu merkezde yer alan oteller de Yedigöller misafirlerinin sıklıkla tercih ettiği otellerdir.

Yedigöller bölgesine yakın konumda yer alan otellerden birinde konakladığınızda kısa bir araç yolculuğu ile otelinizden Yedigöller Milli Parkı'na ulaşabilirsiniz.

Yedigöller'de konaklamak için otel yerine daha farklı alternatifler arıyorsanız ve milli park sınırları içinde kalmak istiyorsanız size tavsiyemiz kamp yapmanız. Yedigöller'de pek çok kamp alanı bulunuyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında tercih edilen bu yerlerde doğa ile baş başa bir konaklama yapabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın